İADE VE DEĞİŞİM

 

İade adresi: 4 Eylül Mah. İsmet İnönü Cad. No: 252 Bozüyük/Bilecik.
İade talebiyle addax.com.tr’ye gönderdiğiniz ürünlerin iade kargo masrafları firmamıza aittir. Size gelen paketi faturasıyla beraber,  Yurtiçi Kargo (444 99 99) ile aşağıdaki adrese “karşı ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile gönderilen iade kargoları kabul edilmeyecektir. İade adresi: 4 Eylül Mah. İsmet İnönü Cad. No: 252 Bozüyük/Bilecik.
İade nedeniyle addax.com.tr'ye gönderdiğiniz ürünlerin satın aldığınız tarihteki fiyatları üzerinden iade tutarınız hesaplanmaktadır. Sadece geri gönderdiğiniz ürünlerin bedelinin iadesi hesabınıza gerçekleştirilir. Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür. Siparişte kupon kullanılması durumunda, ürün için ödenen toplam tutar, iade olarak kredi kartınıza gerçekleştirilmektedir.
Kullanılmış, yıkanmış, yıpranmış, işlem görmüş ürünlerin iadesi yapılmaz. Karşı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilir.
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra addax.com.tr tarafınızdan kredi kartınıza ürün bedeli 72 saat içerisinde iade edilir. 
Kampanyadan yararlandığınız bir siparişinizi iptal ederseniz, kuponunuz iptal olur, tekrar kullanamazsınız. İade yapmanız durumunda ise, kupon tutarınız aldığınız ürünlerin fiyatından düşerek faturalandırma yapılır. Bu nedenle fatura üzerindeki tutar üzerinden iade işleminiz yapılır.
Her türlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza tüm tutar iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. 
Satın alınan ürünün ayıplı olduğunun anlaşılması halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren kırk beş (45) gün içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa stoklarda bulunan ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.
Her sipariş, faturasıyla birlikte kargoya verilir. Resmi faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin içinde veya dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde size ulaştırılır. Herhangi bir nedenden dolayı, faturanız siparişinizle birlikte gelmediyse, sitemiz üzerinden sipariş takip sayfasından → Fatura görüntüle alanından ilgili siparişinize ait yasal faturaya ulaşabilirsiniz.
Sipariş takip sayfanızdan, "Sipariş Beklemede , Sipariş Onaylandı " aşamasındaki siparişlerinizin iptalini 444 0 997 müşteri hizmetlerimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz farklı bir statüdeyse maalesef ki kargo çıkışı hazırlandığından iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
Mağazalarımızdan faturanızı beyan ederek, kullanılmamış ürünlerinizin değişimini 15 gün içinde yapabilirsiniz. Defolu ürünlerin değişimi yapılmaz. Mağazalarımızda para iadesi mümkün değildir. 3 al 2 öde kampanyasıyla alınan ürünlerin iadesi ve değişimi mağazalarımızdan / bayilerimizden yapılmamaktadır. İade işlemi için, ürünü iade koşullarına uygun olarak aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir. İade adresi: 4 Eylül mah. İsmet inönü cad. No: 252 Bozüyük/Bilecik.
www.addax.com.tr’den satın aldığınız ürünlerin sınırlı sayıda stoğu olmasından dolayı renk/beden/ürün değişimi yapılmamaktadır. Tarafımıza iade olarak gönderebilirsiniz veya dilerseniz mağazalarımızdan fatura/fiş ibraz etmek koşuluyla 15 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. 15 günü geçen, fişi ve barkotu olmayan ürünlerde kesinlikle değişim yapılmamaktadır. Kullanılmış, yıkanmış, yıpranmış, işlem görmüş ürünlerin değişim işlemi yapılmamaktadır.
15 iş günü iade sürecini geçmiş siparişlerinizin iadesi kabul edilmemektedir.
Sitemizde iade talebi oluşturmadan 232 319 006 Yurtiçi Kargo anlaşma kodu ile gönderebilirsiniz.
İster Yurtiçi Kargo'nun 444 99 99 numaralı telefonu arayarak kurye talep edebilir, isterseniz de https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/kurye-cagir bağlantısına tıklayarak, karşınıza çıkan kurye talep formunu doldurarak kurye talebinde bulunabilirsiniz.
Adresinize en yakın kargo şubesine giderek iade paketinizi teslim edebilirsiniz.
Kargo tarafından sizlere verilen kargo gönderi koduyla iade kargonuzun takibini sağlayabilirsiniz.