YARDIM / ÜYELİK

 

Addax.com.tr’ye üye olmak için, ana sayfamızda “üye ol” seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. İşlemler sonunda üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.
Üye olurken kullanacağınız e-postanızın doğruluğundan emin olmalı, aktif kullandığınız bir adres ile üyeliğinizi tamamlamalısınız. Size ve siparişinize özel tüm bilgilendirmeleri bu adres üzerinden paylaşacağız. Şifrenizin; 8 karakter olmasına, en az 1 büyük harf, 1 küçük harf, 1 rakam ve 1 özel karakter içermesine dikkat etmelisiniz.
www.addax.com.tr üyeleri bir çok avantajdan yararlanabilirler; siparişlerinizin durumu hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Size özel tanımlanmış bir çok kampanyadan yararlanabilirsiniz.
Sipariş, kargo ve iade sürecini sıkıntısız olarak takip edebilmeniz, size özel kampanya ve kuponlardan faydalanabilmeniz için addax.com.tr’ye üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte, üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz.
Addax.com.tr'ye üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek ve her türlü fırsattan haberdar olabilmek için ücretsiz üye olabilirsiniz.
Üyelik bilgilerinizi güncellemek için ana sayfamızda “üye girişi” seçeneğini tıklayarak, sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Başarılı olarak sisteme girişiniz gerçekleştikten sonra, ana sayfadaki “hesabım/bilgilerimi güncelle” yönlendirmesini takip ederek gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra kaydet butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.
444 0 997 nolu müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.
Ana sayfamızda "üye girişi" seçeneğine tıkladıktan sonra, bu bölümde bulunan "şifremi unuttum" adımından sitemize kayıt olurken kullandığınız e-mail adresinizi girin. Ben robot değilim seçeneğine tıkladıktan sonra, gönder butonuna basın. Kısa bir süre sonra mail adresinize şifre sıfırlama mailiniz gönderilecektir.
www.addax.com.tr adresindeki üyeliğinizi iptal ettirmek için 444 0 997 müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
Üyelik üzerinden e-posta değişikliği yapılmamaktadır. Dilerseniz yeni e-posta ile üye olabilirsiniz.
Kişisel bilgilerinizin hangi amaçla kullanıldığını, addax.com.tr/tr/k/kvkk adresinden detaylı inceleyebilirsiniz.
Üye olurken kampanya ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum butonunu işaretleyerek, tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
Addax'ta gizliliğe çok önem verilir. Kişisel bilgileriniz KVK kanunu kapsamında işlenmektedir. Detaylı bilgiye addax.com.tr/tr/k/kvkk adresinden ulaşabilirsiniz.
Siparişinizi oluşturduktan sonra sizlere sms ve mail üzerinden bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.
Siparişiniz oluşturulduğunda ve kargo çıkışınız yapıldığında bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.
444 0 997 nolu müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.