Yardım / Ödeme

 

www.addax.com.tr'de ödeme işleminizi kredi kartı veya kapıda ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz.
www.addax.com.tr müşterilerine özel  kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Sadece sitemize üye olan müşterilerimiz kapıda ödeme seçeneğinden faydalanabilirler.
Ödeme sayfasına geldiğinizde kapıda ödeme veya kredi kartı seçeneğini seçebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğini seçtiğinizde 7.00TL tahsilat bedeli alınmaktadır. 
www.addax.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde şu an için sadece kredi kartı ve kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır. Diğer ödeme seçenekleri konusunda alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir.
www.addax.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde Bonus, CardFinans, Maksimum, Axess, Vakıfbank kredi kartlarına vade farksız taksit imkânı bulunmaktadır.
www.addax.com.tr üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dâhildir.
Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.
Tüm bunlara rağmen bilginiz dahilinde olmayan bir harcama ve/veya işlem gerçekleşirse, en kısa sürede Addax Müşteri Hizmetleri’ne bildiriniz.