Yardım / Ödeme

 

www.addax.com.tr'de ödeme işleminizi kredi kartı veya banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.
Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Siparişlerinizi kredi kartı veya banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.
Havale ile ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. www.addax.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı veya banka kartı seçeneğiyle ödeme yapabilirsiniz.
www.addax.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde Bonus, CardFinans, Maksimum, Axess, kredi kartlarına taksit imkânı bulunmaktadır.
www.addax.com.tr üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dâhildir.
Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.
Tüm bunlara rağmen bilginiz dahilinde olmayan bir harcama ve/veya işlem gerçekleşirse, en kısa sürede 444 0 997 nolu telefonu arayarak Addax Müşteri Hizmetleri’ne bildiriniz.