Teslimat ve Kargo

 

Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde kargo ücreti 11.99 TL'dir. Sipariş sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. 250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ÜCRETSİZ'dir.
Siparişiniz sisteme "BEKLEMEDE" olarak düştükten sonra 1 - 3  iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Haftasonu ve resmi tatil günleri hariçtir.
Siparişlerinizi YURTİÇİ KARGO ile tarafınıza gönderiyoruz. Kargo firmalarında yoğunluğu göz önünde bulundurarak, farklı kargo şirketleri ile gönderim de sağlanabilmektedir.
Siparişiniz Yurtiçi Kargo tarafından 09:00-18:00 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.
Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler, faturasıyla birlikte gönderilmektedir. Faturasız kargo çıkışı yapılmamaktadır. 
Anlaşmalı olduğumuz “Yurtiçi Kargo”'yu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için bunun dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.
"Sipariş adresinizi "Hesabım" sayfasında bulunan "Adreslerim" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Ekle" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak çıkacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Ancak bu değişiklik hesabım sayfasına yansımaz sadece ilgili siparişi etkiler.
Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubenden almamanız durumunda siparişiniz www.addax.com.tr deposuna geri döner.
Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.
www.addax.com.tr aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.