Üyelik

 

addax.com.tr’ye üye olmak için, ana sayfamızda “ÜYE OL” seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Dilerseniz facebook ile üye ol butonunu kullanarak da üyelik kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. İşlemler sonunda üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.
Alışveriş yapabilmeniz, sipariş, kargo ve iade sürecini sıkıntısız olarak takip edebilmeniz için addax.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Üye olmadan alışveriş yapamazsınız.
addax.com.tr'ye üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek ve her türlü fırsattan haberdar olabilmek için ücretsiz üye olabilirsiniz.
Üyelik bilgilerinizi güncellemek için ana sayfamızda “ÜYE GİRİŞİ” seçeneğini tıklayarak, sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Başarılı olarak sisteme girişiniz gerçekleştikten sonra, ana sayfadaki “HESABIM/BİLGİLERİMİ GÜNCELLE” yönlendirmesini takip ederek gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra KAYDET butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.
Ana sayfamızda "ÜYE GİRİŞİ" seçeneğine tıkladıktan sonra, bu bölümünde bulunan "şifremi unuttum" adımından sitemize kayıt olurken kullandığınız e-mail adresinizi girin. Güvenlik resminde bulunan üç karakterli yazıyı sırasıyla kutuya yazın. Şifremi sıfırla butonuna bastıktın kısa bir süre sonra e-mail adresinize kayıt olurken girdiğiniz şifreniz gönderilecektir.
www.addax.com.tr adresindeki üyeliğinizi iptal ettirmek için 444 0 997 müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.