İade ve Değişim

 

www.addax.com.tr adresinden almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması koşuluyla 15 gün içinde, faturasıyla birlikte Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.

Mağazalarımızdan satın aldığınız ürünü, aynı gün içinde futara/fiş ibraz etmek koşuluyla iade edebilirsiniz. Aynı gün dışında iade işlemi mağazalarımızda kabul edilmemektedir. 
www.addax.com.tr adresi üzerinden yaptığınız alışverişlerde, Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on beş (15) iş günüdür.
Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 45 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Mağazalarımızdan yaptığınız alışverişlerde, iade yalnızca aynı gün içerisinde yapılmaktadır. 
www.addax.com.tr adresinden yapmış olduğunuz alışverişlerin iade kargo masrafları firmamıza aittir. Faturanız ile birlikte Yurtiçi Kargo (232 319 006) aracılığıyla aşağıdaki adrese “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz.
Diğer kargo şirketleri ile gönderilen iade kargoları kabul edilmeyecektir.
İade Adresi: 4 Eylül Mah. İsmet İnönü Cad. No: 252 Bozüyük/BİLECİK
İade nedeniyle addax.com.tr'ye gönderdiğiniz ürünlerin satın aldığınız tarihteki fiyatları üzerinden iade tutarınız hesaplanmaktadır. 
Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.  
www.addax.com.tr adresinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde, faturanızı beyan ederek 15 gün içinde mağazalarımızdan değişim yapabilirsiniz.
Ürünlerin kullanılmamış, yıkanmamış, yıpranmamış, işlem görmemiş olması gerekmektedir. İndirimli ürünlerin değişimi mağazalarımızdan yapılmamaktadır. 
Mağazalarımızda para iadesi mümkün değildir. İade işlemi için, ürünü iade koşullarına uygun olarak aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir.
İade Adresi: 4 Eylül Mah. İsmet İnönü Cad. No: 252 Bozüyük/BİLECİK

Mağazalarımızdan almış olduğunuz ürünleri, mağazalarımıza aynı gün içinde  fatura/fiş ibraz etmek koşuluyla iade edebilirsiniz. 15 gün içinde ise, değişim talebinde bulunabilirsiniz. 
Kullanılmış, yıkanmış, yıpranmış, işlem görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 
İade Adresi: 4 Eylül Mah. İsmet İnönü Cad. No: 252 Bozüyük/BİLECİK
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra addax.com.tr tarafınızdan kredi kartınıza/banka hesabınıza geri gönderdiğiniz ürünlerin bedeli 72 saat içerisinde iade edilir.

Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 
Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde iadeniz otomatik olarak bankanıza yapılır. Kredi kartınızın kullanıma kapatılması durumunda, iade işleminizin gerçekleştirilmesi için IBAN NO iletmeniz gerekebilir.  
Her türlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza tüm tutar iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz. Not: Ödemesini yapmış olduğunuz taksit tutarları, ilk ekstrenizle birlikte kredi kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.
Satın alınan ürünün ayıplı olduğunun anlaşılması halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren kırk beş (45) gün içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Tarafınıza gönderilen ürünün kamera kayıtları incelendikten sonra, üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa stoklarda bulunan ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.
Her sipariş, faturasıyla birlikte kargoya verilir. Resmi faturanız, siparişinizin yer aldığı paketin içinde veya üstünde size ulaştırılır. Herhangi bir nedenden dolayı, faturanız siparişinizle birlikte gelmediyse, Hesabım/Siparişlerim sekmesinden, ilgili siparişe ait faturanızı görüntüleyebilirsiniz. Bu faturanın çıktısını alarak, iade edebilirsiniz. 
Siparişinizi oluşturduktan sonra, sipariş hazırlanma aşamasına geçesiye kadar iptal etme hakkınız bulunmaktadır. Bu süreçte siparişinizi iptal ederek ödemenizi geri alabilirsiniz. Siparişiniz hazırlandıktan sonra, depomuz tarafından fatura aşamasına geçilip kargo süreci başlatılacağından, iptal talepleriniz iade işlemleri aşamasına göre değerlendirilecektir.
www.addax.com.tr’den satın aldığınız ürünlerin sınırlı sayıda stoğu olmasından dolayı renk/beden/ürün değişimi yapılmamaktadır. Tarafımıza iade olarak gönderebilirsiniz. Veya dilerseniz mağazalarımızdan fatura/fiş ibraz etmek koşuluyla 15 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. (15 günü geçen ve fişi olmayan ürünlerde KESİNLİKLE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR. Bu durumda ürünleri 15 gün içinde tarafımıza iade edebilirsiniz. ) 

Mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri, fatura/fiş iletmek şartıyla 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
İndirimli / kampanyalı ürünlerin değişim işlemi yapılmayacaktır.
Kullanılmış, yıkanmış, yıpranmış, işlem görmüş ürünler ile ilgili değişim işlemi yapılmayacaktır.