YARDIM / ÖDEME

 

www.addax.com.tr'de ödeme işleminizi kredi kartı veya banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.
Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Siparişlerinizi kredi kartı veya banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.
Havale ile ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. www.addax.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı veya banka kartı seçeneğiyle ödeme yapabilirsiniz.
Lütfen internet tarayıcınızın (chrome, explorer, safari, firefox vb.) ayarlar bölümünden geçmiş'e tıklayınız ve tarama verilerini temizleyiniz. Alternatif olarak kullanmış olduğunuzdan farklı bir tarayıcı (chrome, explorer, safari, firefox vb.) ile tekrar deneyebilirsiniz. Sorun devam ederse 444 0 997 numaraları müşteri hizmetleri hattımızı arayabilir ya da [email protected] adresine hata görselini de ekleyerek, mail gönderebilirsiniz.
www.addax.com.tr üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dâhildir.
Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit ssl standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşunu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.
Tüm bunlara rağmen bilginiz dahilinde olmayan bir harcama ve/veya işlem gerçekleşirse, en kısa sürede 444 0 997 nolu telefonu arayarak addax müşteri hizmetleri’ne bildiriniz.
3D secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. 3D secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede kredi kartlarınızın yetkisiz kişiler tarafından internet ortamında kullanması engellenmektedir.
Masterpass kart bilgilerinizi Mastercard® alt yapısı içinde güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz bir dijital ödeme çözümüdür. İlgili tüm sorularınız için Masterpass Türkiye web sitesini ziyaret edebilirsiniz.