YARDIM / TESLİMAT & KARGO

 

Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde kargo ücreti 39.99 TL'dir. Sipariş sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.
Siparişiniz onaylandıktan sonra 5  iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Haftasonu ve resmi tatil günleri hariçtir.
Siparişlerinizi Yurtiçi Kargo ile tarafınıza gönderiyoruz. Kargo firmalarında yoğunluğu göz önünde bulundurarak, farklı kargo şirketleri ile gönderim de sağlanabilmektedir.
Siparişiniz Yurtiçi Kargo tarafından 09:00-18:00 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.
Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler, faturasıyla birlikte gönderilmektedir. Faturasız kargo çıkışı yapılmamaktadır. 
Sipariş adresinizi "hesabım" sayfasında bulunan "adreslerim" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında "yeni adres ekle" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak çıkacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Ancak bu değişiklik hesabım sayfasına yansımaz sadece ilgili siparişi etkiler.
Anlaşmalı olduğumuz “Yurtiçi Kargo”'yu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için bunun dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.
Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz www.addax.com.tr deposuna geri döner. Akabinde kredi kartınıza para iadeniz gerçekleştirilir.
Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.
www.addax.com.tr aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.
Siparişinizi her zaman kargo görevlisinin yanında kontrol edin. Kargo paketinde veya üründe hasar varsa, teslim almadan paketi kargo firması ile iade gönderebilirsiniz. Hasarlı paketi teslim almak isterseniz, kargo görevlisine mutlaka “hasar tespit tutanağı” tutturun. Kargo teslim fişini imzaladıktan sonra içerik ve adet kontrolü yapın. Herhangi bir aksilik olması durumunda 444 0 997 müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir veya hasar tespit tutanağı ile birlikte gelen paketi iade olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.
Hafta sonu ve resmi tatillerde teslimat yapılmamaktadır.
Siparişlerinizi kimlik ibrazı ile soyadı tutarlılığı olan birinci dereceden yakınınız teslim alabilir. Teslimat adresinde paketinizi teslim alan kişinin imzası istenecektir.
Mağazadan teslim al uygulamamız şuan için bulunmamaktadır. Sipariş verirken belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir.
Aynı gün içerisinde teslimat gerçekleştirilmemektedir.
Kargo bilgileriniz için mesai saatleri içinde 444 0 997 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
Açık adres yazmak koşuluyla istediğiniz yeri teslimat adresi olarak belirtebilirsiniz. Siparişiniz de geçerli açık adres vermeniz halinde kargonuz sorunsuz bir şekilde sizlere ulaşacaktır.
Siparişiniz "Hazırlanıyor" statüsüne geçesiye kadar teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz.
Türkiye'nin tüm noktalarına Yurtiçi Kargo aracılığıyla ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise mobil bölgelerden belirli günlerde size ürün teslimi yapılabilecektir.